Apartament

Apartament składa się z przestronnego salonu, trzech sypialni, łazienki z prysznicem oraz dwóch korytarzy.

Salon połączony jest z w pełni wyposażoną kuchnią z jadalnią, w której mieści się wyspa kuchenna i duży stół z krzesłami dla sześciu osób. Komfortowy relaks w salonie zapewnia wygodna kanapa z funkcją spania oraz fotel – oba meble w stylu chesterfield.

Z południowej części salonu rozpościera się widok na uroczą, klimatyczną ulicę Mariacką, która jako jedyna na Starym Mieście zachowała swoją XIV wieczną architekturę. Słynie ona z licznych sklepów z bursztynem.

Z drugiego okna, od strony zachodniej, możemy podziwiać dostojne piękno Bazyliki Mariackiej, zwanej Koroną Gdańska.

Do Państwa dyspozycji oddajemy też trzy sypialnie z wygodnymi łóżkami kontynentalnymi w rozmiarze queen size, z otwieranymi klapami, pod którymi można schować walizki podróżne. Każde łóżko zostało zwieńczone ręcznie wykonanym pikowanym zagłówkiem. W sypialniach znajdują się duże lustra, stoliki nocne oraz szafy ubraniowe. Okna jednej z sypialni skierowane są na Bazylikę Mariacką, natomiast dwóch pozostałych – na zabytkową ulicę Świętego Ducha.

Każde z wnętrz ma swój własny charakter i indywidualny wystrój, dzięki czemu cały apartament wypełnia niepowtarzalny klimat, do którego będą chcieli państwo wracać 🙂

You cannot copy content of this page