Apartament Mariacka Residence

Apartament Mariacka Residence składa się z przestronnego salonu, trzech sypialni, łazienki z prysznicem oraz dwóch korytarzy.

Salon połączyliśmy z w pełni wyposażoną kuchnią z jadalnią, w której postawiliśmy wyspę kuchenną i duży stół z krzesłami dla sześciu osób. Komfortowy relaks w salonie gwarantuje wygodna kanapa z funkcją spania oraz fotel – oba meble w stylu chesterfield.

Z południowej części salonu rozpościera się widok na uroczą, klimatyczną ulicę Mariacką. Jako jedyna na Starym Mieście zachowała swoją XIV wieczną architekturę. Słynie ona z licznych sklepów z bursztynem.

Z drugiego okna, od strony zachodniej, możemy podziwiać dostojne piękno Bazyliki Mariackiej, zwanej Koroną Gdańska.

Do Państwa dyspozycji oddajemy też trzy sypialnie z wygodnymi łóżkami kontynentalnymi, z otwieranymi klapami, pod którymi można schować walizki podróżne. Każde łóżko ozdobiliśmy ręcznie wykonanym pikowanym zagłówkiem. W sypialniach znajdują się duże lustra, stoliki nocne oraz szafy. Dzięki temu są one nie tylko eleganckie, ale zarazem przytulne i w pełni funkcjonalne i komfortowe. Okna jednej z sypialni skierowane są na Bazylikę Mariacką, natomiast dwóch pozostałych – na zabytkową ulicę Świętego Ducha.

Apartament zdobią piękne grafiki na ścianach, złote dodatki i sztukateria. Każde z wnętrz ma swój własny charakter i indywidualny wystrój. Dzięki czemu cały apartament wypełnia niepowtarzalny klimat, do którego będą chcieli państwo wracać 🙂

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć oraz do kontaktu.

MaricakaResidence_apartament_widok_na_salon
Widok na salon – apartament Mariacka Residence